• WixTR

Wix Uzmanı Kimdir ?

En son güncellendiği tarih: 16 Nis 2020

Wix.com bildiğiniz gibi dünya çapında hizmet veren bir Web Tasarım şirketi, haliyle dünya çapında milyonlarca müşterisi var. Ülkemizde de son zamanlarda yaptığı işbirliği ve reklamlarla adından sıkça söz ettirmeye başladı. Üstelik kullanım kolaylığı ve yönetimi tek bir yerde toplaması da Wix'i en çok tercih edilen Web Tasarım Platformları arasında ilk sıralara yükseltmeye devam ediyor.

Üstelik Ascend, Corvid gibi sunduğu yeniliklerle Wix kullanıcılarına işletmelerini internet üzerinden yönetmelerini kolaylaştırıyor.

Her ne kadar Wix kullanımı kolay olsa da kullanıcılar zaman darlığından veya bazı püf noktaları kaçırmak istemediklerinden bir Wix Uzmanı ile iletişim kurmak isteyebiliyor.İşte burada Wix.com kullanıcılarına bir Wix Uzmanı (yeni adıyla Wix Partner) seçmelerine olanak sağlıyor. Siz talebinizi oluşturduğunuzda Wix veritabanındaki uzmanlarla bu talebinizi paylaşıyor, uzmanlar ise uzmanlık alanlarına göre sizinle iletişime geçiyor.


Ancak Wix Uzmanı kiralarken dikkatli olmakta fayda var, Wix Uzmanı'nın daha öne yaptığı işleri kontrol etmeyi, mümkünse müşteri yorumlarını sormayı unutmayın, fiyatlandırma konusunda ise talep ettiğiniz hizmete göre fiyatlandırma aldığınızdan emin olun. Daha sonrasında sürprizlerle karşılaşmayın :)


WixTR Uzman Sayfamıza erişmek için bize bir mail atmanız yeterli!


8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör