• WixTR

Wix Uzmanı Tutmak Ücretli midir ?

Wix.com uzmanı olarak en çok karşılaştığımız soru şüphesiz ki "Wix Uzmanı Ücretli midir ?".


Değerli Wix.com kullanıcıları, Wix.com size harika özellikleri çok uygun fiyatlara sunmakta ve sitenizi ücretsiz yayınlamanıza dahi olanak sağlamaktadır. Sitenizi bir alan adı üzerinde yayınlamayı düşünürseniz de çok uygun fiyatlarla hosting hizmeti sağlamaktadır.


Wix.com kullanımı basit olsa da, zaman ve bilgi eksikliğinden dolayı bir uzmana danışma ihtiyacınız doğabilir. Bu gibi durumlarda Wix Destek ekibi size mail ile her zaman ücretsiz destek sağlamayı hedeflemektedir. Ancak telefonla görüşebileceğiniz, canlı destek alabileceğiniz bir uzman ihtiyacınız olursa da Kontrol Panelinizde üst menüde görebileceğiniz "Bir Wix Uzmanı Tutun" veya "Hire a Professional" butonlarıyla Wix Uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Wix.com uzmanlarından alacağınız hizmetler WixTR.com aracılığı ile verilmekte olup, mümkün oldukça ücretsiz destek verilmeye çalışılmaktadır. Ancak WixTR.com ve Wix.com arasında finansal bir bağlantı olmaması sebebiyle zaman alabilecek ve emek harcanması gereken hizmetlerle ilgili WixTR.com uzmanları sizleri ücretlendirebilir. Ücret politikasında göz önünde bulundurulan detay size verilecek hizmet için ne kadar zaman harcanacağı ve kaç uzmanın projeniz üzerinde çalışacağı ile ilgilidir.


Wix.com sorularınızla ilgili Wix Türkiye Uzmanları olarak biz her zaman buradayız. Bize sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi +90 216 606 06 80 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Wix Sitemize app-ads.txt Ekleme

Son zamanlarda sıkça gelen sorulardan birisi; Google AdMob için .txt metni ekledim. Wix siteme eklediğim .txt uzantı olarak /ads.txt olarak bulunuyor. Google Admob ise /app-ads.txt olarak kontrol ediy